Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU RIJ - Bouwkundig adviseur renovatie Apeldoornseweg
Referentienummer: T9489
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht komt voort uit het DAS Adviseurs (Rijn IJssel). De opdracht ziet op de selectie van een bouwkundig adviseur die de beschreven werkzaamheden voor de renovatie van locatie Apeldoornseweg van Rijn IJssel kan uitvoeren.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen