2. Procedure
Procedure
Titel: Teamleider Servicedesk Financiën - Cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van servicedesks/callcenters/helpdesks neerzetten, van servicedeskmedewerkers meenemen door de weerstand (ook van anderen) heen!
Interne identificatiecode: 6-D-22136-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000