606756-2022 - MededingingBelgië-Harelbeke: Farmaceutische producten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor apotheekdiensten en de levering van farmaceutische en parafarmaceutische producten voor de bewoners van de woonzorgcentra
Referentienummer: ZBH-_441-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33600000 Farmaceutische producten
II.1.4.
Korte beschrijving
- Het leveren en optimaliseren van de kwaliteit van de farmaceutische zorg en het medicatiebeleid;
- Het instrueren van medewerkers in de woonzorgcentra in de noodzakelijke principes van farmaceutische zorg en de nodige aangeboden tools;
- Alle medicatie en andere farmaceutische producten worden dagelijks voorbereid en kant-en-klaar geleverd, dit per innamemoment per bewoner, zodat het verpleegkundig personeel maximaal zonder bijkomende handelingen kan overgaan tot het toedienen van deze medicatie en andere farmaceutische producten;
- Het leveren van spoedmedicatie binnen 2 uur na bestelling (24 uur per dag, 7 dagen op 7, zonder uitzonderingen).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 720 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
85149000 Apotheekdiensten, 33700000 Producten voor persoonlijke verzorging
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het voorwerp van de Opdracht betreft een “raamovereenkomst voor apotheekdiensten en de levering van farmaceutische en parafarmaceutische producten voor de bewoners van de woonzorgcentra”. De Opdracht kwalificeert als een overheidsopdracht voor leveringen in de zin art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten maar omvat ook een belangrijk aandeel van diensten, zijnde apotheekdiensten. De intentie is om de raamovereenkomst met één leverancier te sluiten.