606872-2019 - ResultaatNederland-Diemen: Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderzoek stappen 3–6 Handreiking Kwetsbare Ouderen en indicaties
Referentienummer: 2019046968
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.1.4.
Korte beschrijving
Recent is de door alle betrokken (1e-lijns) partijen opgestelde ‘Handreiking Kwetsbare Ouderen Thuis’ gepubliceerd.
De Handreiking geeft aan de hand van het ‘6-stappenplan’ handvaten aan zorgverleners om de integrale zorg aan kwetsbare ouderen vorm te geven.
Hoewel de Handreiking een goede basis is voor integrale ouderenzorgprogramma’s, biedt het nog geen gedetailleerde beschrijving van de onderdelen die de stappen 3 & 4 (MDA) en 5 & 6 (MDO + plan van aanpak) precies moeten bevatten. Ook staan de indicaties voor wanneer deze stappen zijn aangewezen niet duidelijk beschreven. Om structurele landelijke uitrol van integrale ouderenzorg te bevorderen is het noodzakelijk dat de stappen 3 & 4 (MDA) en de stappen 5 en 6 (MDO en plan van aanpak) van de Handreiking Kwetsbare Ouderen Thuis alsmede de bijbehorende indicatiegebieden nader worden ingevuld. Tevens is het van belang dat deze detaillering kan rekenen op draagvlak bij direct betrokken professionals en veldpartijen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Recent is de door alle betrokken (1e-lijns) partijen opgestelde ‘Handreiking Kwetsbare Ouderen Thuis’ gepubliceerd. De Handreiking geeft aan de hand van het ‘6- Stappenplan’ handvaten aan zorgverleners om de integrale zorg aan kwetsbare ouderen vorm te geven.
Hoewel de Handreiking een goede basis is voor integrale ouderenzorgprogramma’s, biedt het nog geen gedetailleerde beschrijving van de onderdelen die de stappen 3 & 4 (MDA) en 5 & 6 (MDO en plan van aanpak) precies moeten bevatten. Ook staan de indicaties voor wanneer deze stappen zijn aangewezen niet duidelijk beschreven. Om structurele landelijke uitrol van integrale ouderenzorg te bevorderen is het noodzakelijk dat de stappen 3 & 4 (MDA) en de stappen 5 & 6 (MDO en plan van aanpak) van de Handreiking Kwetsbare Ouderen Thuis alsmede de bijbehorende indicatiegebieden nader worden ingevuld. Tevens is het van belang dat deze detaillering kan rekenen op draagvlak bij direct betrokken professionals en veldpartijen.