606921-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Adviseur A Geluid – Verkeerslawaai VL (16-24 uur per week)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur A Geluid – Verkeerslawaai VL (16-24 uur per week)
Beschrijving: Wat ga je doen? Ongeveer 8-10 uur per week ben je bezig met specifieke projecten waar je een stevige kennisbijdrage levert en contacten met onze gemeenten onderhoud, denk daarbij aan o.a.: • Geluidsanering spoortraject in een van onze gemeenten (tot 1-7-2026). • Omgevingswet Basis geluidemissie aanpak (tot 1-7-2026). • Implementatie van geluidbeleid bij onze gemeenten in samenwerking met andere specialisten waaronder bijvoorbeeld ons ROM team (tot 1-7-2026). Zorgen voor diverse taakoverdrachten in het kader van bovengenoemde projecten naar de verantwoordelijken in de nieuwe fusieorganisatie Omgevingsdienst Utrecht (ODU) (vanaf 1-1-2026 of mogelijk eerder als duidelijk is wie de nieuwe verantwoordelijken zijn tot 1-7-2026). De overige tijd wordt door jou besteed aan het geven van afgebakende ROM-deeladviezen op het gebied van geluid verkeerslawaai en beleid. We houden nu rekening met ca. 180 van dergelijke deeladviezen (die ongeveer 3 uur tijd per advies nemen). De opdrachtnemer is bij het uitvoeren van de overeengekomen werkzaamheden geheel zelfstandig. Deze verricht de overeengekomen werkzaamheden naar eigen inzicht en zonder toezicht of leiding van Opdrachtgever (ODRU). Opdrachtgever (ODRU) kan wel aanwijzingen en instructies geven omtrent het resultaat van de opdracht. Opdrachtnemer zal de opdracht resultaatgericht uitvoeren en flexibel zijn werkuren kunnen inzetten.
Interne identificatiecode: Ingenieursdiensten
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000