2. Procedure
Procedure
Titel: WGA Eigenrisicodrager verzekering
Beschrijving: WGA ERD Verzekering. Opdrachtgever heeft op peildatum 1 juli 2025 in totaal 405 werknemers in dienst. De verwachte WIA loonsom in 2025 bedraagt € 20.150.000.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: WGA Eigenrisicodrager verzekering _
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -