2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Ermelo Adviseur/projectleider mobiliteit
Beschrijving: Je bent verantwoordelijk voor de afronding van een project mbt de herinrichting van de Oude Telgterweg in Ermelo. Dit project moet hiervoor nog door de raad geleid worden waarna het uitgevoerd kan worden. Daarnaast behandel je verkeerskundige meldingen en draag je met je verkeerskundige kennis bij aan projecten in de openbare ruimte.
Interne identificatiecode: T109835
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoop systeem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000