60730-2024 - Mededinging
Nederland – Leermiddelen – Aanbesteding onderwijsleerpakketten Stichting CPOW (primair onderwijs)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding onderwijsleerpakketten Stichting CPOW (primair onderwijs)
Beschrijving: Aanbesteding onderwijsleerpakketten Stichting CPOW (primair onderwijs)
Interne identificatiecode: 25.2023.0542
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1