60739-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het wieden van onkruid – Onkruidbeheersing op verharding Papendrecht 2025-2026
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbeheersing op verharding Papendrecht 2025-2026
Beschrijving: De inhoud van de opdracht betreft onkruidbeheersing op verharding binnen de gemeente Papendrecht. Het werk bestaat jaarlijks in hoofdzaak uit: - Onkruidbeheersing elementenverharding (klinkers en tegels); - Onkruidbeheersing ongebonden verharding; - Onkruidbeheersing goten langs gebonden verhardingen; - Overgroei randen verhardingen. onbekend
Interne identificatiecode: 240160GPD
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Hetzelfde als de hoofdopdracht onbekend
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht wordt gesloten voor een periode van twee (2) jaar met een optie tot eenzijdige verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.