607455-2024 - Mededinging
België – Scanners – AMMO24-5370 - De levering en installatie van een MRI scanner voor humane research
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AMMO24-5370 - De levering en installatie van een MRI scanner voor humane research
Beschrijving: AMMO24-5370 - De levering en installatie van een MRI scanner voor humane research
Interne identificatiecode: AMMO24-5370
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38520000 Scanners
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AMMO24-5370 - 1
Interne identificatiecode: 1