CPV-code hoofdcategorie 77211500 Onderhouden van bomen
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Ooststellingwerf publiceert namens de samenwerkende OWO-gemeenten de raamovereenkomst voor het bestrijden van eikenprocessierups. Deze overeenkomst is onderverdeeld in 3 percelen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
2023-OWO-001-P1
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77211500 Onderhouden van bomen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Jaarlijkse bestrijding van eikenprocessierups.
2023-OWO-001-P2
Perceel nr.: 2
Jaarlijkse bestrijding van eikenprocessierups in de gemeente Weststellingwerf
2023-OWO-001-P3
Perceel nr.: 3
Jaarlijkse bestrijding van eikenprocessierups in de gemeente Opsterland.