607682-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Lead Slimme Proces Automatisering - cluster DV
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Lead Slimme Proces Automatisering - cluster DV
Beschrijving: Jij bent van verder ontwikkelen. Dit doe je oppermachtig in een omgeving waar je ruimte krijgt om nieuwe ideeën aan te dragen en je werk naar eigen inzicht in te richten. Door gebruik te maken van de nieuwste technologieën bouw jij aan de toekomst. De toekomst van de stad Rotterdam en haar burgers.
Interne identificatiecode: 6-D-20948-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000