607819-2022 - MededingingNederland-Amersfoort: Bosinventarisatiediensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Programma Natuur: verwijderen opslag Zuid Veluwe en IJsselvallei
Referentienummer: NL202028750
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77231400 Bosinventarisatiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het betreft het inventariseren én verwijderen van opslag van berk en grove den op voornamelijk habitattype hei schraal grasland en stuifzand en op delen stuifzand-heide met struikhei waarbij de prunus ook voorkomt in de oude eikenbossen, dennenbossen en in het beuken- en eikenbos met hulst. Een bufferzone van ± 100 meter rondom de habitattypen wordt eveneens meegenomen in het Werk om het snel inkruipen van de soorten te voorkomen. Op sommige percelen, met name in de bosranden en/of in de bufferzone, zal ook het verwijderen van haarden van Douglas en Japanse lariks opslag in het Werk worden meegenomen. In totaal zal ruim 530 ha aan opslag te worden geïnventariseerd en (na accordering van hoeveelheden) te worden verwijderd.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.