Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Busverbinding tussen Zwijndrecht en deelgemeente Burcht.
Referentienummer: Zwijndrecht-736-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Zwijndrecht wil overgaan tot het aanbieden van een extra busverbinding tussen de deelgemeente Burcht en Zwijndrecht om in te spelen op de toenemende vraag naar extra mobiliteit.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding