See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en onderhoud van een mobiele C-boog
Beschrijving: Het AZ Oudenaarde wenst, in het kader van een vernieuwing van de huidige infrastructuur, over te gaan tot een opdracht van levering (inclusief installatie, indienststelling en onderhoud) van één C-boog voor de afdeling vaatchirurgie. Het omnium onderhoudscontract wordt afgesloten gedurende de volledige levensduur van het toestel.
Interne identificatiecode: PPP1P1-65/5261/2025/014/VDP
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33111000 Röntgenapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/014/VDP_1