607967-2026 - Mededinging
België – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij
Beschrijving: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van beroepskledij, georganiseerd als occasioneel gezamenlijke opdracht door Zorg-Saam Zusters Kindsheid Jesu vzw en Avida vzw
Interne identificatiecode: 2026001_ZS_CU_Facilitair_Beroepskledij
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026001_ZS_CU_Facilitair_Beroepskledij - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij voor de woonzorgcentra van Zorg-Saam Zusters Kindsheid Jesu vzw
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2026001_ZS_CU_Facilitair_Beroepskledij - 2
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren van beroepskledij voor de woonzorgcentra van Avida vzw
Interne identificatiecode: 2