2. Procedure
Procedure
Titel: BHV opleidingen en -middelen
Beschrijving: Het Kadaster heeft op dit moment een raamovereenkomst voor BHV opleidingen en -middelen welke beiden aflopen op 31 januari 2026. Om te kunnen blijven voorzien in de behoefte van het Kadaster moet deze opdracht opnieuw worden aanbesteed. Middels deze aanbesteding wil het Kadaster een raamovereenkomst sluiten voor BHV opleidingen (perceel 1) en BHV middelen (perceel 2). Het Kadaster gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaren/opties) van een bedrag van € 260.000,- exclusief BTW. De geraamde waarde voor perceel 1: BHV opleidingen bedraagt € 200.000,-exclusief BTW en de geraamde waarde voor perceel 2: BHV middelen bedraagt € 60.000,- exclusief BTW. Dit is slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne identificatiecode: A25-104143
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80562000 Diensten voor opleiding inzake EHBO
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen, 33172200 Apparatuur voor reanimatie, 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BHV Opleidingen
Beschrijving: De BHV-organisatie binnen het Kadaster bestaat op dit moment uit 177 personen. De bedoeling van deze opdracht is om de BHV organisatie geoefend en alert te houden zodat er bij calamiteiten adequaat en doeltreffend gehandeld kan worden. Om de kennis en kunde van de BHV-organisatie op peil te houden, achten wij (per locatie) het jaarprogramma zoals beschreven in het Beschrijvend document passend. Opleiden, trainen en certificeren van de BHV-ers binnen het Kadaster, dit kunnen zowel medewerkers van het Kadaster zijn als medewerkers van een externe door het Kadaster reeds gecontracteerde leverancier betreffen. De opleiding van deze medewerkers kan bestaan uit een basisopleiding en/of herhalingscursus, met als doel het BHV (en eventueel het EHBO) certificaat te halen danwel te continueren. De geraamde waarde voor perceel 1: BHV opleidingen bedraagt € 200.000,-exclusief BTW .
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn verlengingen mogelijk
Perceel: LOT-0002
Titel: BHV Middelen
Beschrijving: Ten aanzien van de middelen wenst het Kadaster een opdrachtnemer te contracteren die verantwoordelijk is voor het aanbieden, leveren, onderhouden en (indien vereist) keuren van de gevraagde BHV-middelen, zodat het Kadaster te allen tijde de voor de organisatie benodigde BHV-middelen kan bestellen. De geraamde waarde voor perceel 2: BHV middelen bedraagt € 60.000,- exclusief BTW.
Interne identificatiecode: 2
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33141623 EHBO-trommels, 33172200 Apparatuur voor reanimatie