Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33191110 Autoclaven
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie technische beschrijving)
Plaats van uitvoering
Postadres: 's Herenbaan 172
Stad: Rumst