2. Procedure
Procedure
Titel: 31189019: Realisatie Geluidsschermen V&R A10 Noord
Beschrijving: Werkzaamheden De opdracht betreft het realiseren van geluidsschermen. Een aantal kerngegevens van de te realiseren geluidsschermen zijn: De geluidsschermen zijn tussen de 3 en 5 meter hoog. De stijlen van de geluidsschermen dienen erop berekend en ontworpen te zijn dat in de toekomst de geluidsschermen met 1 meter opgehoogd kan worden. De bestaande funderingsconcstructies zijn herbruikbaar. Hart-op-hart afstand betreft ca. 3 meter. Het vastgestelde beeldkwaliteitsplan voor de A10-Noord is het uitgangspunt. Dit betekent houtvezelbeton elementen. Vanaf 3 meter wordt het geluidsscherm uitgevoerd in reliëfbeton (Binnenring – Amsterdamzijde) of glas (Buitenring - Landsmeerzijde). Zie verder de contractdocumenten. Zie veld korte beschrijving.
Interne identificatiecode: 31189019
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: In 2022 zijn de geluidsschermen langs de A10 in Amsterdam Noord door storm Eunice dermate beschadigd dat deze om veiligheidsredenen zijn verlaagd waardoor omwonenden (te) veel last ervaren. Het toepassen van de versnelde procedure heeft enkel consequenties voor de aanmeldfase.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 34928230 Geluidswallen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Werkzaamheden De opdracht betreft het realiseren van geluidsschermen. Een aantal kerngegevens van de te realiseren geluidsschermen zijn: De geluidsschermen zijn tussen de 3 en 5 meter hoog. De stijlen van de geluidsschermen dienen erop berekend en ontworpen te zijn dat in de toekomst de geluidsschermen met 1 meter opgehoogd kan worden. De bestaande funderingsconcstructies zijn herbruikbaar. Hart-op-hart afstand betreft ca. 3 meter. Het vastgestelde beeldkwaliteitsplan voor de A10-Noord is het uitgangspunt. Dit betekent houtvezelbeton elementen. Vanaf 3 meter wordt het geluidsscherm uitgevoerd in reliëfbeton (Binnenring – Amsterdamzijde) of glas (Buitenring - Landsmeerzijde). Zie verder de contractdocumenten. Zie veld omschrijving.
Interne identificatiecode: 1