608865-2023 - Resultaat
België – Cateringdiensten – Grote catering voor evenementen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Grote catering voor evenementen
Beschrijving: Voor onze tak evenementen is de aanbesteder, zijnde Technopolis NV, opzoek naar een nieuwe partner voor het verlenen van cateringdiensten (warme- en koude catering) voor evenementen met een minimum aan 25 gasten.
Interne identificatiecode: Technopolis NV-CSP025-20230523-000088-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 001 - Budgetcatering: simpele maar kwaliteitsvolle recepties, walking diners, barbecueformules en dessertenbuffetten aan een budgetvriendelijke prijs
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht omvat de dienstverlening van catering voor evenementen die in Technopolis plaatsvinden. De verschillende formules van deze evenementen variëren van vergaderingen, walking diners, personeelsfeesten, recepties, specifieke themabuffetten ed…Het perceel heeft specifiek betrekking op budgetcatering waarbij simpele maar kwaliteitsvolle recepties, walking diners, barbecueformules, zittende diners en dessertenbuffetten aan een budgetvriendelijke prijs worden aangeboden. De cateringpartner zal hiervoor nauw samenwerken met de eventstak van de aanbesteder. Er worden evenementen georganiseerd voor tal van bedrijven in verschillende sectoren.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 55520000 Cateringdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: 002 - High-class catering: recepties, walking diners, zittende diners en dessertenbuffetten die tot in de puntjes zijn verzorgd en waarbij wordt gewerkt met kwaliteitsvolle en luxueuze producten
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht omvat de dienstverlening van catering voor evenementen die in Technopolis plaatsvinden. De verschillende formules van deze evenementen variëren van vergaderingen, walking diners, personeelsfeesten, recepties, specifieke themabuffetten ed…Het perceel heeft specifiek betrekking op high-class catering waarbij recepties, walking diners, zittende diners en dessertenbuffetten worden aangeboden die tot in de puntjes zijn verzorgd en waarbij wordt gewerkt met kwaliteitsvolle en luxueuze producten.De cateringpartner zal hiervoor nauw samenwerken met de eventstak van de aanbesteder. Er worden evenementen georganiseerd voor tal van bedrijven in verschillende sectoren.
Interne identificatiecode: 2