2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Tablets
Beschrijving: Welkom op het DAS voor tablets voor Stichting Fierder Onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze tablets ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU. De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle inzet van tablets die nodig is voor een organisatie als Stichting Fierder Onderwijs met ca. 6300 leerlingen en ca. 900 medewerkers.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Welkom op het DAS voor tablets voor Stichting Fierder Onderwijs. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze tablets ingekocht. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
Interne identificatiecode: 1