608917-2023 - Mededinging
België – Personeelsopleidingsdiensten – Competentieversterkende opleidingen en professionele ondersteuning inzake procesbegeleiding en faciliteren van groepen.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Competentieversterkende opleidingen en professionele ondersteuning inzake procesbegeleiding en faciliteren van groepen.
Beschrijving: Competentieversterkende opleidingen en professionele ondersteuning inzake procesbegeleiding en faciliteren van groepen.
Interne identificatiecode: 2023/HFB/OP/115107
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79632000 Personeelsopleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten, 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/HFB/OP/115107 - 1
Beschrijving: Het voorwerp van deze raamovereenkomst bestaat in het aanbieden van een gamma van competentieversterkende opleidingen aan de personeelsleden van de mogelijke bestellers en meer specifiek aan de interne pool van procesbegeleiders binnen de Vlaamse overheid. Deze opleidingen kunnen zowel gegeven worden in de vorm van een open aanbod, of op maat van de besteller. Het doel van deze opleidingen is het aanleren van handvaten over het faciliteren van groepen en processen, alsook het onderrichten van participatieve methodieken en vaardigheden. Daarnaast zal de opdrachtnemer ook gevraagd worden om bij te dragen aan een verdere uitbreiding en professionalisering van de pool van procesbegeleiders en kan de opdrachtnemer ook ingezet worden om een proces te begeleiden op vraag van de besteller
Interne identificatiecode: 1