Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30197644 Xerografisch papier
Opties:
Beschrijving van de opties: Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan met éénmaal een optionele verlenging van 24 maanden.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land