609006-2023 - Mededinging
Nederland – Cytometers – FCF-LUMC Tender voor twee flowcytometers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: FCF-LUMC Tender voor twee flowcytometers
Beschrijving: Aanschaf en onderhoud voor twee flowcytometers Maximaal €700.000,-
Interne identificatiecode: L-EU-22-11
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434510 Cytometers
Aanvullende classificatie (cpv): 33124000 Instrumentarium en benodigdheden voor diagnostiek en radiodiagnostiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Prijs-Kwaliteit
Beschrijving: prijs maximaal 25 punten kwaliteit maximaal 123 punten Ongeveer €700.000,-
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: onderhoud kan worden verlengd, zie beschrijvend document