609050-2024 - Resultaat
Nederland – Reprografiediensten – Reprofaciliteiten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reprofaciliteiten
Beschrijving: Inkoop van reprofaciliteiten. Zie beschrijvend document
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79520000 Reprografiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document. Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijvend document.