609493-2024 - Mededinging
België – Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen – Raamcontract standenbouw wereld
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract standenbouw wereld
Beschrijving: VLAM zoekt een leverancier voor het leveren van volgende diensten: ontwerp, levering, opbouw, decoratie, inrichting en afbraak van een stand ter promotie van landbouwproducten afkomstig uit de Europese Unie op verschillende voedingsbeurzen wereldwijd (met uitzondering van Europa).
Interne identificatiecode: VLAM/2024/01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79950000 Organiseren van tentoonstellingen, beurzen en congressen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAM/2024/01 - 1
Interne identificatiecode: 1