Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75112000 Administratieve diensten voor bedrijfsactiviteiten
Aanvullende classificatie (cpv): 66140000 Portefeuillebeheer, 75100000 Administratiediensten, 79211100 Boekhouddiensten, 79211200 Opstellen van financiële verslagen, 79910000 Beheer van holdings
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie