609648-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Recruteringsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
69.2022 Manager team Energie/kwartiermaker
Referentienummer: 212575 69.2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79600000 Recruteringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De afdeling Vastgoed & Campus (V&C) zoekt voor het team Energie naar een manager die tijdelijk de dagelijkse leiding van het team op zich neemt en tevens in de interim periode een strategische herbezinning op het positioneren van werkzaamheden van de afdeling Energie vorm en inhoud geeft. Per aanbieder mag er één kandidaat worden aangedragen.
Bij het eventueel indienen van uw inschrijving in Negometrix verzoeken wij u om de toelichting mee te nemen bij uw reactie op de gestelde eisen/wensen. Indien u nog vragen heeft over deze uitvraag wordt u van harte uitgenodigd om deze te stellen via Negometrix.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding