609763-2025 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Raamovereenkomst voor het aanstellen van een pool voor procesondersteuning bij de innovatiewerking rond klimaat en leefmilieu
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van een pool voor procesondersteuning bij de innovatiewerking rond klimaat en leefmilieu
Beschrijving: Stad Antwerpen wenst externe procesbegeleiders in te schakelen om haar innovatiewerking rond klimaat en leefmilieu te begeleiden.
Interne identificatiecode: GAC_2025_03498
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten, 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling, 71314200 Energiebeheer, 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik, 90700000 Milieuzorgdiensten, 71314310 Diensten in verband met warmtetechniek voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03498 - 1 - Raamovereenkomst voor het aanstellen van een pool voor procesondersteuning bij de innovatiewerking rond klimaat en leefmilieu
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het aanstellen van een pool voor procesondersteuning bij de innovatiewerking rond klimaat en leefmilieu
Interne identificatiecode: 1