610289-2026 - Mededinging
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Europese aanbesteding Interventie trays Radboudumc
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Interventie trays Radboudumc
Beschrijving: Doel van de aanbesteding is het contracteren van één Ondernemer voor de levering van 5 verschillende custom made Interventie trays. Met Ondernemer zal een raamovereenkomst worden gesloten voor een periode van 4 jaar met een optionele verlenging van 2 x één jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33141620 Medische sets
5. Perceel
Perceel: LOT-0000