2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare Europese aanbesteding Lunchvoorziening
Beschrijving: Middels een openbare Europese aanbesteding wenst MOVARE één leverancier te contracteren die de dagelijkse ontbijt of lunchvoorziening aan minimaal 10 van haar scholen gaat verzorgen en hierbij invulling geeft aan de eisen en wensen zoals gesteld in dit aanbestedingsdocument. Daarnaast levert de leverancier groenten en fruit aan omstreeks 21 andere scholen. € 3.000.000,-
Interne identificatiecode: KQPN/2024/45
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Aangezien de Opdracht in overwegende mate verband houdt met de verlening van een dienst die redelijkerwijs kan worden geschaard onder één van de in bijlage XIV bij de Richtlijn genoemde categorieën (SAS-diensten) en de geraamde waarde van de opdracht ten minste EUR 750.000,- exclusief btw bedraagt, is een verlicht aanbestedingsregime van toepassing. Deze opdracht wordt openbaar aanbesteed, dat wil zeggen dat iedere leverancier, die meent de opdracht goed uit te kunnen voeren, in kan schrijven op deze aanbesteding. Maar, met verwijzing naar het verlichte regime van deze aanbesteding, zijn er geen wettelijk voorgeschreven termijnen, waarmee in deze aanbesteding rekening gehouden moet worden.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Lunchvoorziening
Beschrijving: Dagelijkse ontbijt of lunchvoorziening aan minimaal 10 scholen van MOVARE en daarnaast het leveren van groenten en fruit aan omstreeks 21 andere scholen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd