610327-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Medewerker Productbeheer - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Medewerker Productbeheer - cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van het snel snappen wat er gedaan moet worden en hoe jij de productmanagers optimaal kan ondersteunen. Administratieve ondersteuning, maar ook het regelen van bijeenkomsten of vergaderingen. Jij denkt graag mee hoe werkwijzen slimmer en efficienter kunnen worden ingericht.
Interne identificatiecode: 6-D-19674-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000