Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
1-D-33746-21: Schoonmaakaanbesteding
Referentienummer: 1-D-33746-21
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht met kenmerk 1-D-33746-22 gaat over de schoonmaakdiensten voor de locaties van de gemeente Rotterdam waar medewerkers van de gemeente Rotterdam werken (Perceel1) en een aantal gymzalen (Perceel 2). Voor verdere details, zie het Beschrijvend Document.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Alle locaties waar de afdeling Concernhuisvesting van het cluster Bestuurs- en Concernondersteuning voor verantwoordelijk is, bestaande uit kantoorlocaties, uitvoeringslocaties, brugwachtershuisjes en begraafplaatsen en crematoria.
Perceel 2 - Gymzalen
Perceel nr.: 2
De gymzalen van het cluster Stadsontwikkeling die niet onder verantwoordelijkheid van het Sportbedrijf Rotterdam vallen.