610780-2024 - Resultaat
Nederland – Schoolmeubilair – NU Nije Gaast - Meubilair CBS De Bolster
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Nije Gaast - Meubilair CBS De Bolster
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van CBS De Bolster, onderdeel van Stichting Nije Gaast. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Eerdere aankondiging: 397590-2022
Interne identificatiecode: T88343
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000