2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding schoonmaak en glasbewassing Lingecollege
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor de diensten ten behoeve van schoonmaakonderhoud en glasbewassing zoals omschreven is in de aanbestedingsleidraad en bijhorende Bijlagen. De opdracht wordt gegund op basis van beste prijs-kwaliteitsverhouding. De opdracht betreft 4 Locaties met in totaal 26.800 M2 vloeroppervlakte en 22.200 M2 glas verdeeld over onder andere gevelglas en separatieglas.
Interne identificatiecode: RVE01072025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De procedure die wordt gevolgd is een Europese Openbare Aanbesteding voor het sluiten van één overeenkomst voor schoonmaakonderhoud en glasbewassing. Voor de aanbestedingsprocedure wordt gebruik gemaakt van het Aanbestedingsplatform TenderNed. Alle aanbestedingsdocumenten worden gepubliceerd op dit platform. Er wordt gegund op basis van beste prijs-kwaliteitsverhouding.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Schoonmaak en glasbewassing Lingecollege
Beschrijving: Het verzorgen van alle benodigde schoonmaakactiviteiten en glasbewassing voor de 4 Locaties van het Lingecollege. Onder de scope van de opdracht valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende: • Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden op basis van handelingsgerichte schoonmaak werkzaamheden met een minimale frequentie van 1x per week; • Regulier periodiek onderhoud-> uniforme werkzaamheden die minder dan 1x per week dienen te worden uitgevoerd; • Regiewerkzaamheden -> werkzaamheden die geen vaste frequentie hebben maar op afroep worden uitgevoerd; • Glasbewassing van gevel- en separatieglas. De opdracht betreft 4 Locaties met in totaal 26.800 M2 vloeroppervlakte en 22.200 M2 glas verdeeld over onder andere gevelglas en separatieglas.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdrachtgever heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst, na de vaste looptijd van 4 jaar, met twee (2) + één (1) + één (1) jaar te verlengen.