Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
MINBZK - VA - EA Applicatie Talentmanagement Rijksoverheid
Referentienummer: 201865002.041.001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72268000 Leveren van software
II.1.4.
Korte beschrijving
P-Direkt, onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties, is voornemens een Europese aanbesteding te starten met één dienstverlener voor het leveren van dienstverlening aangaande een applicatie ter ondersteuning van processen op het gebied van talentmanagement.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 1,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 72263000 Software-implementatiediensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
P-Direkt wil namens de Rijksoverheid investeren in informatievoorziening om talentmanagement te ondersteunen. Dit besluit is ingegeven door een specifieke behoefte van Bureau ABD.
Op dit moment maakt Bureau ABD gebruik van de applicatie ISA om haar primaire werkprocessen op (onder meer) het gebied van talentmanagement te ondersteunen.
Medio 2020 is binnen Bureau ABD een project gestart om breed te kijken naar de mogelijkheden voor vernieuwing van applicatie ISA. Dit project heeft er onder meer toe geleid dat Bureau ABD samen met P-Direkt heeft besloten een applicatie te verwerven ter ondersteuning van processen op het gebied van talentmanagement. P-Direkt verwerft hierbij als aanbestedende dienst de applicatie en levert deze als onderdeel van haar Rijksbrede dienstverlening door aan Bureau ABD. Partijen streven er hierbij nadrukkelijk naar een generieke talentmanagementoplossing te verwerven die ook door andere Rijksonderdelen gebruikt kan worden.