611244-2025 - Mededinging
België – Koffie, thee en aanverwante producten – Raamovereenkomst voor het leveren van koffie en toebehoren, plaatsen van de bijhorende toestellen en technische service
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van koffie en toebehoren, plaatsen van de bijhorende toestellen en technische service
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren, plaatsen en onderhouden van warme drankautomaten + het leveren van koffie en bijhorende verbruiksproducten voor gemeentebestuur Diepenbeek voor een periode van 4 jaar. De inschrijver dient zijn levertermijn voor de toestellen op te geven in het bestek en moet zijn toestellen gebruiksklaar aanleveren volgens deze levertermijn. Deze termijn begint te lopen na sluiting van de opdracht. Een uitbreiding van het aantal automaten tijdens de looptijd van het contract is mogelijk.
Interne identificatiecode: PPP019-1006/5218/2025N043
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025N043_1
Aanvullende classificatie (cpv): 42900000 Diverse machines voor algemeen en specifiek gebruik
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Voor het koffietoestel C dient als vereiste optie de meerprijs voor een digitaal betaalsysteem opgegeven te worden.)