611319-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2023-0004800 - Senior inkoopconsultant/aanbestedings- en IT-jurist voor het programma Informatietransitie
Referentienummer: DOS-2023-0004800
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Geachte heer/mevrouw,
De Provincie Zuid-Holland (hierna ‘PZH’) heeft behoefte aan de inzet van een externe kandidaat voor de opdracht – Senior inkoopconsultant/aanbestedings- en IT-jurist voor het programma Informatietransitie. Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen.
Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies voor leveringen en diensten (AIV P12)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad zijn toegevoegd
DOS-2016-0007287 DAS (Tijdelijke) inhuur I&A functies.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
- De gemiddelde inzet bedraagt 16 uur per week.
- Looptijd: 1 oktober 2023 tot en met 1 mei 2024