611326-2022 - MededingingBelgië-Mechelen: Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Schoonmaak sportinfrastructuren
Referentienummer: 2022-OO-AGBSAM-1007
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Uitbesteding van het beheer van de algemene schoonmaak van de sportinfrastructuren onder beheer van AGB SAM, beschreven in deel 3 van de technische bepalingen van dit lastenboek.
Een gedetailleerde omschrijving is terug te vinden in deel 3
Te allen tijde kunnen gebouwen geschrapt en toegevoegd kunnen worden, zonder dat er hiervoor enige schadevergoeding betaald moet worden.