611406-2024 - Mededinging
Nederland – Kluizen – Lockerbesturing Haagse zwembaden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Lockerbesturing Haagse zwembaden
Beschrijving: Gemeente Den Haag is op zoek naar één partij die nieuwe lockersystemen kan leveren en daarbij het onderhoud en diensten van besturingssysteem volledig ontzorgt. Dit houdt in het oude systeem verwijderen, nieuwe systeem plaatsen, het onderhoud van de lockersystemen en tot slot het betalingsverkeer en netwerkfunctionaliteiten beheren.
Interne identificatiecode: 221909103
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44421300 Kluizen
Aanvullende classificatie (cpv): 44421600 Bewaarkluizen, 45212290 Reparatie en onderhoud van sportfaciliteiten, 48771000 Algemene softwarefaciliteiten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000