611568-2022 - MededingingNederland-Etten-Leur: Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
L018 - Kleine brandblusmiddelen, eerste hulpmiddelen en AED's
Referentienummer: L018
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding moet leiden tot het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer voor het onderhoud en de levering van kleine brandblusmiddelen, eerste hulpmiddelen en AED's.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 450 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
35111300 Brandblustoestellen, 33141623 EHBO-trommels, 39525400 Blusdekens, 44482000 Brandbeveiligingstoestellen, 33182100 Defibrillator
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Buiten de opdracht (c.q. overeenkomst) valt het onderhoud en/of de levering van:
- brandmeld- en ontruimingsinstallaties
- sprinklersystemen
- automatische blussystemen
- noodverlichting (armaturen / installaties)
- BHV en /of EHBO trainingen