Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EOA Maken Omgevingsplan buitengebied gemeente Buren
Referentienummer: Z.045558/CTM 309718
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
II.1.4.
Korte beschrijving
Maken Omgevingsplan buitengebied gemeente Buren
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 200 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Europese openbare aanbesteding