Deze aanbesteding betreft het uitvoeren van NEN 3140 inspecties voor waterschap Aa en Maas, waterschap Brabantse Delta en waterschap De Dommel. De aanbesteder in deze aanbesteding is Waterschap Aa en Maas. Waterschap Aa en Maas voert deze aanbesteding mede uit namens Waterschap Brabantse Delta en Waterschap De Dommel.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 2 400 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Voornaamste plaats van uitvoering:
Het beheersgebied van waterschap Aa en Maas
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Uitvoeren van NEN 3140 inspecties op installaties/objecten van waterschap Aa en Maas.
Uitvoeren van NEN 3140 inspecties op installaties/objecten van waterschap de Dommel.
Uitvoeren van NEN 3140 inspecties op installaties/objecten van waterschap Brabantse Delta.