61171-2023 - MededingingNederland-Tiel: Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Beveiligingsdiensten
Referentienummer: 2022160387
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Waterschap Rivierenland (WSRL) heeft in haar beleid opgenomen dat beveiligingsdiensten uitgevoerd worden door een professioneel beveiligingsbedrijf. WSRL wil dat locaties conform adequaat en professioneel beveiligd worden en besteedt diverse beveiligingsdiensten voor 13 locaties uit om dit te realiseren.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 380 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79710000 Beveiligingsdiensten, 79992000 Receptiediensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Waterschap Rivierenland (WSRL) heeft in haar beleid opgenomen dat beveiligingsdiensten uitgevoerd worden door een professioneel beveiligingsbedrijf. WSRL wil dat locaties conform adequaat en professioneel beveiligd worden en besteedt diverse beveiligingsdiensten voor 13 locaties uit om dit te realiseren.
De beveiligingsdiensten betreffen:
- Locaties aansluiten op een particuliere alarmcentrale (PAC);
- Alarmopvolging;
- Open- en sluitrondes inclusief receptiebaliebezetting hoofdkantoor;
- Surveillance;
- Achtervang bij alleen werken (niet voor hoofdkantoor);
- Assistentie.
WSRL wenst met één Inschrijver een Overeenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten voor de levering van beveiligingsdiensten kunnen worden geplaatst.
De maximale looptijd van deze Overeenkomst is vier jaar.
De beoogde ingangsdatum van de Overeenkomst is 1 juni 2023.