See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Seine-Schelde. Studie fietsbrug F422 over de Leie te Deinze
Beschrijving: De diensten omvatten het opmaken van een voorontwerp- en ontwerp van een fietsbrug op de F422 te Deinze over de Toeristische Leie, het opmaken van een aanbestedingsklaar dossier, het opmaken van een aanvraagdossier voor de omgevingsvergunning, het opmaken van de uitvoeringsstudie en de opvolging van de uitvoering van de werken.
Interne identificatiecode: ARW-23-023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71322300 Brugontwerpdiensten, 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARW-23-023 - 1
Interne identificatiecode: 1