Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gemeente Amersfoort Levering Elektriciteit 2024-2025 met optiejaren 2026-2028
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 09310000 Elektriciteit
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Amersfoort besteedt met deze procedure de Levering van Duurzame elektriciteit inclusief Nederlandse Wind GvO's voor de periode van 1 januari 2024; 0:00 uur tot en met 31 december 2025; 24:00 uur aan. De Opdracht betreft de Levering van Duurzame elektriciteit voor alle aansluitingen van de gemeente Amersfoort. De te verwachten totale leveringsomvang aan Aanbestedende dienst bedraagt voor de jaren 2024 t/m 2025 circa 11.000 MWh per jaar. De opgegeven volumes zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Aanbestedende dienst wil met één Leverancier een Leveringsovereenkomst elektriciteit afsluiten voor de voornoemde periode.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie, 09310000 Elektriciteit
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen