2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren, installeren en service verlenen van meubilair ten behoeve van de locaties zoals genoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Het gaat hierbij voornamelijk om schoolmeubilair en incidenteel kantoormeubilair. Meer informatie vindt u in de aanbestedingsleidraad. Hieronder is een afname opgenomen (inclusief btw) over de afgelopen drie jaar: 2022: € 205.000,- 2023: € 663.700,- 2024: € 177.500,- In 2023 zijn er twee inrichtingsprojecten (samen € 370.000,- incl. btw) voltooid voor scholen van Opdrachtgever. Om deze reden zijn de uitgaven dat jaar aanzienlijk hoger dan in 2022 en 2024. Opdrachtgever verwacht de komende jaren een daling in de afname van meubilair. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt Opdrachtgever de jaarlijkse waarde op gemiddeld € 100.000,- incl. btw per jaar. Hierbij heeft Opdrachtgever geen rekening gehouden met de twee genoemden inrichtingsprojecten in paragraaf 2.2 van deze aanbestedingsleidraad. Aan bovengenoemde bedragen zijn geen rechten te ontlenen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1