612087-2023 - Mededinging
België – Orthopedische benodigdheden – Levering en onderhoud van orthopedische motoren voor knieoperaties en raamovereenkomst voor bijhorend verbruiksmateriaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en onderhoud van orthopedische motoren voor knieoperaties en raamovereenkomst voor bijhorend verbruiksmateriaal
Beschrijving: Levering en onderhoud van orthopedische motoren voor knieoperaties en raamovereenkomst voor bijhorend verbruiksmateriaal
Interne identificatiecode: 10/6/2023 4:02 PM 3PID149 2023/007
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141700 Orthopedische benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023/007