612134-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Levering standaardsoftware en aanverwante dienstverlening
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering standaardsoftware en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: Voor haar dienstverlening naar burgers en bedrijven, alsook ten behoeve van de interne bedrijfsvoering, heeft de Gemeente behoefte aan een zeer divers palet aan Standaardsoftware. Deze Standaardsoftware is continue in verandering door technologische ontwikkelingen en mogelijkheden. De Gemeente beoogt 1 (één) Ondernemer te contracteren voor de levering van Standaardsoftware, inclusief alle diensten gerelateerd aan het leveren van de Standaardsoftware. De Ondernemer zal fungeren als Software broker. De geraamde omvang van de Opdracht bedraagt € 40.000.000, gerekend over de totale looptijd van de Raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: 2025-111235
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is gekozen voor een openbare procedure, omdat het verwacht aantal inschrijvers relatief laag is.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: deze aanbesteding is niet verdeeld in percelen. 40.000.000
Interne identificatiecode: 1