612143-2023 - Resultaat
België – Woonmobielen – Levering van 12 nieuwe mobiele woonunits in Nieuwpoort voor de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Defensie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van 12 nieuwe mobiele woonunits in Nieuwpoort voor de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Defensie
Beschrijving: Levering van 12 nieuwe mobiele woonunits in Nieuwpoort voor de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Defensie
Interne identificatiecode: OCASC-20230821-F02__2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144800 Woonmobielen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Levering van 12 nieuwe mobiele woonunits in Nieuwpoort voor de Centrale Dienst voor Sociale en Culturele Actie van het Ministerie van Defensie. Kenmerken van woonunits zie bestek
Interne identificatiecode: 1